Resistance: Avalon - варіація класичної гри Resistance, яка відправить учасників до середньовічної Англії, де лицарі круглого столу захищають короля Артура та його королівство від підступів темної чаклунки Моргани, але в їхніх рядах опинилися зрадники, тому Артур посилає своїм лицарам на допомогу чарівника Мерліна, щоб його мудрість допомогла знайти ворогів.
Загалом ігровий процес в Опір: Авалон ідентичний оригінальному Опір, але є ряд відмінностей, що наближають гру ближче до відомої Мафії. У командах Добра та Зла з'явилося по одному персонажу з унікальними властивостями (Мерлін та найманий убивця). На початку гри, коли гравці таємно одержують карти приналежності до однієї зі сторін, хтось обов'язково отримає одну з цих ролей, а інші будуть або лицарями короля Артура, або зрадниками.
Отримавши ролі і таємно ознайомившись з ними, всі гравці заплющують очі і, за командою ведучого, відкривають очі тільки ті, хто опинився в групі зрадників, щоб вони дізналися один про одного і могли надалі узгоджено грати проти решти. Гравець, який отримав роль Мерліна, також знає всіх зрадників в обличчя, але при цьому він тримає свою роль потай, щоб ніхто із змовників не впізнав його.
Ведучий на початку раунду вибирає з усіх гравців групу, яка відправиться на місію (наприклад, при грі вшестером у виконанні місії братиме участь від 2 до 4 гравців залежно від раунду) . Усі гравці мають проголосувати: чи підтримують вони обраний склад чи ні. Якщо більшістю голосів команда схвалена, вона вирушає на місію, якщо ні, лідер виносить новий склад голосування.
Коли команда на виконання місії схвалена, шляху назад немає. Усі її учасники вибирають таємно з двох карт Успіх/Провал одну та тасують в одну колоду, щоб не можна було здогадатися, де чия карта. Усі карти голосування розкриваються і якщо серед них є хоч одна карта провалу, місія провалена та гравці розпочинають новий раунд, щоб зібрати нову команду для нової місії.
Як бачимо, голосування за набір команди - ключова частина гри Опір: Авалон, адже тільки від нього залежить, буде зрадник брати участь у виконанні місії чи ні. Гравці-лицарі повинні за поведінкою опонентів та за результатами раундів визначити, кому можна довіритись, а хто викликає підозру. Гравці-зрадники, у свою чергу, не повинні себе видати і можуть, якщо доведеться, голосувати за успіх у місії, щоб втертися в довіру та взяти участь у наступних раундах та провалити їх.
Купити гру Опір: Авалон у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
14 карт персонажів
10 карт завдань
5 жетонів загону
20 жетонів голосування (по 10 жетонів за і проти)
5 маркерів прогресу
маркер шкали голосування
3 картки прогресу
2 карти лояльності
жетон Владичиці озера
лічильник раундів
жетон лідера
правила гри (завантажити) .
Терра Мистика - загадочная земля, которая населена четырнадцатью народами, каждый из которых жестко привязан к определенным условиям проживания. Видов ландшафтов – семь. Это равнины, болота, леса, озера, горы, пустоши и пустыня. Каждая раса стремится изменить земли под свои нужды и заселить ее, строя новые дома, крепости и святилища. Игроки выбирают себе одну из 14 рас для дальнейшего развития (по 2 расы на каждый ландшафт). Каждый из народов обладает особыми умениями и навыками (например, алхимики благодаря своим знаниям могут менять победные очки на золото и наоборот, а гиганты благодаря своей силе трансформируют любые земли за одну и ту же оплату). Цель игроков - набрать к концу игры больше всех победных очков. Путей к достижению этой цели авторы Терра Мистики предусмотрели много. Во-первых, в каждом раунде игры есть своя уникальная цель, достигая которую, каждый игрок может получить победные очки (например, получить 2 победных очка за каждый построенный дом в этом ходу). Во-вторых, улучшив дом в храм или святилище, игрок получает жетон благословения, дающий ему различные бонусы. Игроки поочередно выполняют действия, тратя при этом ресурсы. Источниками ресурсов служат разного рода здания: торговые дома приносят деньги, жилища увеличивают количество работников, храмы дают возможность развивать религиозные культы, способности терраформинга и мореплавание, а крепости открывают особые способности расы. Еще одна изюминка игры Терра Мистика - само использование кубиков силы, за которые можно выполнить разные действия. У каждой расы установлено свое количество кубиков, она не может их уменьшить или увеличить. Но зато все они будут распределены между тремя "чашами" на листе расы, по которым они будут "перетекать" по определенным правилам. А использовать для действий можно только те, которые находятся в третьей чаше, соответственно, игрок заинтересован в том, чтобы кубики как можно быстрее перемещались между чашами, обеспечивая постоянный приток новых, доступных для использования. В игре Terra Mystica интересно решен вопрос взаимодействия между игроками, когда один из них строит свое здание рядом с чужими. Совершив постройку рядом с чужим зданием, оппонент активного игрока имеет право активировать передвижение по кругу своих кубиков силы, но за это он же должен расплатиться своими победными очками. Поэтому часто будет стоять выбор: стоит ли воспользоваться случаем и увеличить свои возможности, но при этом потерять победные очки. Terra Mystica предлагает игрокам множество стратегических решений, разных действий на выбор и разных видов бонусов так много, что просто невозможно перечислить. Интересная игровая концепция и механика позволили Терра Мистике попасть в пятерку! лучших стратегических игр по версии BGG.
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).
Десятигранний кубик з цифрами другого розряду (10, 20, 30 тощо).