Якщо ваші зустрічі та прогулянки з друзями не схожі на цю, то ви живете надто спокійно. Може час щось змінити і пройтися по витоках давньогрецької міфології, щоб зустрітися з небезпечним охоронцем виходу із потойбічного світу?
Настільна гра Цербер (Cerberus) є напівкооперативом зі зрадниками, де за сюжетом гравці, випадково опинившись у царстві мертвих, повинні спробувати звідти втекти. Адже так страшно гинути молодими! А щоб успішно залишити злощасне місце, вам доведеться всіма правдами і неправдами відірватися від триголового пса на прізвисько Цербер, досягти рятівного човна, зайняти собі містечко в ньому і спуститися в сплав річкою Стікс.
Давайте перевіримо, наскільки ви успішні, щоб повернутися додому?!
Гра Цербер розрахована на 3-7 гравців від 10 років, які не бояться пускатися в небезпечні подорожі, зустрічі з моторошним породженням Пекла і не проти підключити хитрощі до рятівної надії. І найголовніше, готові підставити і зрадити друзів, щоб вижити самим.
Отже, щоб знайти вихід з пекельного палацу у гравців є два шляхи:
Вибирайте, що вам легше буде зробити, до чого більше схиляється душа, і чи буде потім після цього ваша совість чиста.
Підготовка до початку партії багато сил від вас не вимагатиме, вони вам ще знадобляться під час ігрового процесу. Просто підготуйте поле у вигляді того самого царства мертвих, розставте фішки гравців та Цербера. Всі фішки, що залишилися, і кубик розташовуються на шкалі люті вашого ворога, за якою легко можна буде відстежити рівень його невдоволення тим, що відбувається навколо і швидкості. Також за допомогою кубика задається рівень складності на партію. Гравці одержують по 4 карти свого кольору.
Гравці ходять по черзі, розігруючи карти дій і отримуючи ефекти від цього. Але, перш ніж активувати властивість картки, потрібно вибрати верхній або нижній ефект і за необхідністю сплатити вказану вартість. Тим же, хто виявиться схопленим Цербером, може допомогти активація карти підтримки або підступності.
Всі ефекти можна використовувати як на особисте, так і на загальне благо команди. Завдяки їм ви зможете:
Якщо кубик швидкості досягне межі шкали люті, охоронець Пекла починає гонитву за персонажами. При цьому при упійманні одного з тих, хто тікає, його швидкість може знизитися, або навпаки збільшитися при невдачі. Фішки спійманих людей переміщаються на шкалу люті, а гравці переходять на бік Цербера і допомагають йому зловити інших гравців.
Гра закінчується, коли учасники змогли перевернути і зайняти всі вільні місця (яких обмежена кількість) у першому човні на причалі. Усі, хто сидить у човні, перемагають, а решта залишаються разом із Цербером. Але, можливо, перемога виявиться і на їхньому боці, якщо човен не буде повністю зайнятий рятівниками.
Настільна гра Цербер проста в освоєнні і неймовірно захоплююча. При цьому завдяки атмосферним компонентам та дерев'яним фішкам ви зможете повністю зануритися в ігровий процес та відчути кожен його етап. А які відчуття у комплексі ви отримаєте і від власного порятунку та від зради друзів! Це можна дізнатися лише зігравши партію-іншу.
Купити настільну гру Цербер варто шанувальникам незвичайного ігрового процесу, азарту, веселих і в той же час критичних ситуацій з підвищеною взаємодією між учасниками партії. У Цербер буде цікаво грати як у родинному колі, так і разом з друзями. Тепер ви точно дізнаєтесь, хто вам друг, а хто ворог!
Якщо вас приваблюють розваги на виживання з усілякими монстрами, також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри В Жаху (Horrified) та Зона: Таємниці Чорнобиля (Zona: The Secret of Chernobyl).
І не віддавайте все ж своїх друзів Церберу, вони вам ще знадобляться!
Купити гру Цербер у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
5 двосторонніх ділянок ігрового поля
28 карт підтримки
18 карт підступності
7 фігурок героїв
фігурка Цербера
кубик швидкості
3 жетони човна
жетон підвісного мосту
7 карт-пам'яток
лист наклейок Досягнення
правила гри (завантажити).
e> Всі ми любимо чудеса. Живучи в прагматичному, цивілізованому і вкрай суворому суспільстві, ті найзаповітніші дива ми бачимо не часто. Втім, досвідчені магі-ілюзіоністи за допомогою спритності рук, і деякого набору знань і навичок, можуть отримати захоплені оплески з найсуворіших скептиків. Самобутня і яскрава настільна гра "Illusion", присвячена оптичним ілюзіям, стане справжнім бенкетом для ваших очей. У коробці з грою на нас чекають правила та 110 карт. 12 карт виступають як покажчики, а інші 98 – це карти з малюнками. На звороті кожної з карток з малюнками зазначено відсотковий вміст кольорів малюнка. "Illusion" по суті в ігровій формі перевірить вас на уважність та спостережливість: у процесі гри вам і вашим друзям доведеться виставляти карти в ряд за зростанням кольору, визначеного карткою-покажчиком. І скептицизму у грі також є місце: ви можете запустити перевірку. Переможцем стає той гравець, який завдяки своєму пильному оку і чуйному сприйняттю кольору першим заробляє три очки. Розглянемо ігровий процес у деталях. Колоди покажчиків і малюнків перемішуються, і викладаються на стіл. Далі розкриваються по одній верхній карті з покажчиків та малюнків. Ходити гравці по черзі. У рамках свого ходу гравець може здійснити одну з двох дій: Потягнути верхню карту з колоди малюнків, і знайти для неї місце в ряду відповідно до зростання певного вказівником кольору. Запустити перевірку, якщо на думку гравця малюнки розташувалися не по порядку. За такої перевірки всі карти з ряду перевертаються і перевіряються. Якщо карти у правильній послідовності, то переможне очко присуджується гравцю, який останнім викладав картку. Але якщо в послідовності перебуває помилка, то перевіряючий нараховує 1 переможне очко собі. Замість спеціальних жетонів для підрахунку переможних очок використовуються ті самі карти-покажчики. Після перевірки картки йдуть на скидання. Гравець, який отримав карту-покажчик стає першим гравцем у новому раунді, і представляє учасникам нову карту з малюнком і нову карту-покажчик. Гра йде доти, доки один із гравців не збере у себе три карти-покажчики (3 переможні очки відповідно). "Illusion" – чудовий вибір для гри у дорозі. Завдяки простим правилам та динамічному ігровому процесу, ця гра відмінно себе показує на сімейних вечорах. І особливо гра порадує художників, чий досвідчений погляд звичний до багатоцвіття і вловлює найтонші півтони та переходи квітів.
Малійні Міста – красива і захоплююча сімейна стратегія, яка відразу ж після виходу була номінована на кілька престижних настільних премій, у тому числі На звання гри року Відчуйте себе мером невеликого містечка, де найменші мешканці лісу планують жити довго і щасливо! Ви керуєте крихітним містом у самому серці маленької країни. Це не гостинні землі, про які можна мріяти. Місця тут небагато, та й ресурсів обмаль – залишається лише хапатися за будь-які можливості. Ви маєте побудувати власне місто і зробити його самим процвітаючим у королівстві. І постарайтеся не витрачати ресурси даремно – це ще додасть вам клопоту! На початку гри ваше місто – лише порожній планшет, розділений на 16 клітин. Вам належить заповнювати його ресурсами, а вже з них будувати різні будівлі. Причому від партії до партії ці будинки змінюватимуться. Сьогодні ви можете побудувати ринок та абатство, а завтра замість них на вас чекають театр та каплиця – і кожна споруда приносить переможні очки трохи по-своєму. Кожен хід один з гравців отримує молот головного будівельника і називає тип ресурсу. Всі гравці зобов'язані взяти куб відповідного кольору та покласти його на одну з клітинок свого планшета. Ваше завдання – збирати ресурси у певні фігури, зображені на картах будівель, що лежать у центрі столу. Як тільки вам вдалося викласти таку фігуру, ви можете скинути всі витрачені ресурси та побудувати вибраний будинок – розмістити його фігурку на одній із задіяних клітин. Пам'ятайте, що будівлі мають різний ефект. Деякі вигідно будувати поруч, інші мають розташовуватися в кутах поля, треті можуть зберігати неугодні ресурси. Використовуйте властивості будівель з розумом – адже тільки так можна перемогти! Гра закінчується, коли жоден учасник не може викласти ресурс або побудувати будинок на своєму планшеті. Перемагає той, хто набере найбільше переможних очок. Здається, нічого складного: берете ресурси, які вам потрібні, збираєте з них візерунки і будуєте будівлі. Але не дайте простим правилам себе обдурити – це справжня стратегія, в якій є місце азарту, важкого вибору та навіть ударів у спину. Адже кожен хід ваш супротивник може вибрати ресурс, який вам абсолютно не потрібний! Доведеться розміщувати його на планшеті, даремно витрачаючи дорогоцінні вільні клітини і, можливо, отримуючи штраф наприкінці гри – якщо, звичайно, ви не придумаєте, як його позбутися. Оформлення Крихітних Міст також привертає увагу. Чарівні ілюстрації, що нагадують кадри з чарівних мультфільмів, більше сотні дерев'яних будиночків, які так приємно тримати в руках, – ndash; якість компонентів справді на висоті. А ще в Крихітні Міста можна грати практично будь-яким складом – від двох до шести. Можна навіть розкласти партію наодинці – для цього автор передбачив окремий соло-режим. Поєднання нескладних правил, витончених ігрових механік та чарівного оформлення робить гру захоплюючою як для дорослих, так і для дітей віком від 10 років.