Цікава та красива релігійна культура Індії настільки вразила автора настільних ігор Берсерк та Млин. Затишні історії – Максима Істоміна, що під час подорожі його відвідала чудова ідея створити черговий шедевр. Таким і виявилася настільна гра Ганеша (Ganesha), яка повністю присвячена індуїстському богу мудрості та благополуччя, а також названа його ім'ям.
Хочете отримати на найближчий рік благословення одного з найшанованіших і найвідоміших божеств Індії? Тоді відвідайте свято, присвячене йому, а на вівтарі у священному храмі прикрасьте різноманітним коштовним камінням стародавню магічну мандалу. Якщо ви зробите це краще за інших гравців, отримайте благословення та удачу у багатьох справах.
Настільна гра Ганеша – неймовірно красивий сімейний абстракт з простими та зрозумілими правилами. Гравцям, яких може бути від 2 до 4, належить видобувати каміння на вівтарі божества і викладати їх на мандалу. При цьому ви можете вибудувати власну стратегію і відразу ж розмістити отриманий камінь на мандалі, або відкласти його до найкращих часів на персональний планшет. Тому, викладаючи каміння на планшеті або на мандалу, не забувайте стежити за діями суперників і грамотно розподіляти цінні дари.
Граючи в Ганешу, ви почнете отримувати і естетичне, і візуальне, і тактильне, і ігрове задоволення відразу ж з першої секунди після відкриття коробки. Розмірний, але в той же час динамічний ігровий процес супроводжують яскраві яскраві компоненти, які виконані у високій якості. Все це зберігається в зручному органайзері, а унікальне каміння, граючи в променях сонця або навіть при штучному освітленні, створюють неймовірне видовище.
Гравці ходять по черзі, намагаючись перенести камені з вівтаря на свої скарбниці або мандалу з найбільш успішним результатом, щоб отримати якнайбільше переможних очок. При цьому майте на увазі, що за кожен колір камінчика ви отримуватимете абсолютно різну кількість очок.
Камінці повинні розміщуватися на мандалі в наступному порядку. Перший камінь займає початковий осередок, а всі інші розміщуються в порядку руху годинникової стрілки.
Після кожного третього раунду камені з вівтаря скидаються в мішечок, а на вівтар викладаються нові. Як тільки пройде певна кількість раундів (залежить від кількості гравців), настає фінальна стадія гри, коли гравцям дозволено лише відправляти на мандалу по одному за раз камені зі своїх планшетів.
Також ви можете урізноманітнити гру, використовуючи іншу сторону мандали, або ж додавши міні-доповнення з жетонами спецій. Останні потрібно буде розміщувати в осередках вівтаря та активувати їх властивості при отриманні каменю.
Настільна гра Ганеша зробить ваше дозвілля ідеальним, а сімейні вечори або відпочинок з друзями наповнить теплотою та легкістю загального проведення часу. Можливість регулювати складність партій та підвищена реграбельність надають грі ще більше захоплюючості, а чудові компоненти роблять її неймовірно привабливою для гравців будь-якого віку, уподобань та ігрового досвіду.
Купити настільну гру Ганеша варто шанувальникам абстрактних стратегій за нереальну красу, поєднану з простими правилами та легкою механікою. До того ж настілка може стати чудовим подарунком для коханих та рідних і неодмінно прикрасить вашу колекцію настільних ігор.
Якщо вас приваблюють незвичайні компоненти своїми переливами кольору, світла та фарб, а також задумливі неповторні партії, рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Саграда та Азул.
Прикрашайте світ своїми рішеннями та діями!
Купити гру Ганеша у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
14 планшета гравців
3 мандали
вівтар Ганеші
шкала переможних очок (з трьох частин)
4 фішки гравців
60 дорогоцінного каміння
мішок для каміння
барабан Ганеші
8 жетонів спецій
правила ігри (завантажити)