У 1972 році кандидат від Республіканської партії Річард Ніксон був повторно обраний на пост президента. Однак, незважаючи на цю велику перемогу, Ніксон склав свої повноваження раніше за визначений термін. А все тому, що за чотири місяці до виборів у штабі його конкурента Джорджа Макговерна від Демократичної партії було затримано п'ятьох людей, які встановлюють апаратуру, що прослуховує.
Можливо, Ніксон і не втратив би президентське крісло, і справа зам'ялася, але газетяри "вашингтон пост", почувши запах сенсації, роздули такий галас, що незабаром пролунав політичний скандал. Через 2 роки Річард Ніксон пішов у відставку, щоб уникнути імпічменту. Втім, ця історія могла мати й інший фінал, якби в ній були замішані ви. У дуельній стратегії грі "Уотергейт" один із учасників грає за журналістів, а інший представляє команду президента.
Отже, у нашій дуелі одна із сторін намагається донести до громадськості правду, а інша – ndash; допомогти президентові зберегти свою посаду. Преса намагається прокласти на ігровому полі своєрідну доріжку з жетонів доказів, одержаних від інформаторів, щоб дістатися президента. Адміністрація Ніксона прагне отримати 5 очок влади, які допоможуть заткнути журналістів.
Протистояння триватиме кілька раундів, кожен з яких включає наступні фази:
Докази бувають трьох кольорів – фінансові документи (синій), записи розмов (зелений) та схеми будівлі (жовтий). Кольори доказів потрібні для побудови доказових ланцюжків.
Ефекти карт дають гравцеві сильні козирі, але після цього залишають гру. Коли колода закінчується, із скидання формується нова. Тому потрібно ефективно розподіляти карти. Щоб пересунути жетон, що лежить обличчям вниз, на свій бік і розмістити його обличчям вгору, журналісти повинні назвати його колір.
У колоді кожного гравця є сім карт інформаторів. Це реальні люди, які відіграли велику роль у розвитку Уотергейтського скандалу. До справи долучено фотографії та короткі досьє, які додають грі достовірності та політичного напруження. Розігруючи таку карту, журналіст викладає фотографію історичної особи на полі. Якщо картку розіграно адміністрацією, інформатора усувають. У справу йдуть шантаж, погрози та гроші.
Настільна гра "Уотергейт" буде цікавою для шанувальників стратегій на тему політики. Нехай Сутінки Ніксона вже настали, але Сутінкова боротьба триває. Якщо вам подобаються дуельні ігри на тему холодної війни, настав час стати на бік однієї з наддержав!
Купити гру Вотергейт у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
Ігрове поле
карта положення Редактора
карта положення Ніксона
20 карт Редактора
20 карт Ніксона
карта-пам'ятка кінця ходу
карта ініціативи
маркер ініціативи
мішок для доказів
36 жетонів доказів
9 маркерів положення
7 жетонів інформаторів
правила гри ( скачати)