Важке сперте повітря. Запах дерева та воску. Це свічки у мідних свічниках. Як ви опинилися тут? Чому? При думках про це голова віддається гострим болем, і ви нічого не можете згадати. Люди довкола вас. Зібрані за великим старим столом. Ви їх знаєте? Наскільки добре? І яскравою блискавкою у свідомості проноситься лише одна думка: піти звідси ви зможете лише всі разом. Гордо. Як переможці. А протистоятиме вам Вона. Безжальна. Методична. Сувора, але Справедлива. "Гра".
"The Game" це кооперативна гра на тему виживання. Втім, візуальне оформлення гри носить абстрактно-схематичний характер, так що крові, жорстокості та усілякого насильства ви не побачите. Крім того, якщо ви граєте в компанії друзів з багатою уявою, ви можете продумувати передісторію кожної ігрової партії.
Що така гра? Мапи. Картки номіналом від 1 до 100.
Ігровий процес дозволить тепло посміхнутися всім шанувальникам пасьянсів.
На початку партії ви розміщуєте на столі дві початкові карти 1-99 і дві 2-100. Поруч ви кладете карти від 2 до 99, замішані в колоду. Кожен із гравців бере з колоди 6 або 8 карток (залежить від кількості учасників) в руку. Далі визначається перший гравець і починається дійство.
Мета проста: розмістити всі карти від 2 до 99 в чотири стопки. У рамках свого ходу гравець повинен викласти дві та більше карток з руки в належні стоси на столі. У стоси 1-99 слід поміщати карти в порядку зростання, а в стоси 100-2 навпаки, за спаданням. Хтось із гравців може звернутися до вас із проханням не розміщувати певну карту у певну колоду, але пояснювати таке прохання гравцям забороняється. Також гравцям заборонено демонструвати одна одній свою руку і називати карти, які є у себе на руках. Наприкінці ходу гравець добирає до рук карти з колоди. Якщо ж у гравця на руках за хід закінчуються карти, він вибуває з партії, а гра продовжується силами інших учасників. Коли колода добору карт вичерпується, учасники дограють із тими картами, які залишилися у них на руках.
Є ще одна чудова особливість ігрової механіки: гравець може обійти правило зростання/зменшення, якщо він може викласти в стопку карту зі значенням на 10 вище, ніж поточна карта в стосі. Допустимо вгорі стоси лежить карта 32. А у вас на руках карта 22. 32-22 = 10. Ви можете помістити карту 22 поверх карти 32. Подальші карти, що не відрізняються номіналом на 10 одиниць, викладаються в стопки за звичайними правилами.
Гра закінчується якщо:
Хтось із гравців не в змозі викласти потрібну кількість карток. За такого результату гравці вважають карти, що залишилися, на руках і в колоді. Якщо таких карток менше десятки, то ваша сутичка з грою завершилася в нічию. Якщо карти більше 10 – Гра взяла над вами гору.
Якщо всі карти колоди розкладені. У такому разі гравці здобувають беззаперечну перемогу.
Якщо вас надихають пасьянси і не лякає схематичне оформлення, то "The Game" надовго стане зіркою ваших вечорів. "The Game" однаково гарна як для сімейного дозвілля, так і для дружньої вечірки.
Купити гру Гра (укр) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
108 карт
правила гри (завантажити)
e> Всі ми любимо чудеса. Живучи в прагматичному, цивілізованому і вкрай суворому суспільстві, ті найзаповітніші дива ми бачимо не часто. Втім, досвідчені магі-ілюзіоністи за допомогою спритності рук, і деякого набору знань і навичок, можуть отримати захоплені оплески з найсуворіших скептиків. Самобутня і яскрава настільна гра "Illusion", присвячена оптичним ілюзіям, стане справжнім бенкетом для ваших очей. У коробці з грою на нас чекають правила та 110 карт. 12 карт виступають як покажчики, а інші 98 – це карти з малюнками. На звороті кожної з карток з малюнками зазначено відсотковий вміст кольорів малюнка. "Illusion" по суті в ігровій формі перевірить вас на уважність та спостережливість: у процесі гри вам і вашим друзям доведеться виставляти карти в ряд за зростанням кольору, визначеного карткою-покажчиком. І скептицизму у грі також є місце: ви можете запустити перевірку. Переможцем стає той гравець, який завдяки своєму пильному оку і чуйному сприйняттю кольору першим заробляє три очки. Розглянемо ігровий процес у деталях. Колоди покажчиків і малюнків перемішуються, і викладаються на стіл. Далі розкриваються по одній верхній карті з покажчиків та малюнків. Ходити гравці по черзі. У рамках свого ходу гравець може здійснити одну з двох дій: Потягнути верхню карту з колоди малюнків, і знайти для неї місце в ряду відповідно до зростання певного вказівником кольору. Запустити перевірку, якщо на думку гравця малюнки розташувалися не по порядку. За такої перевірки всі карти з ряду перевертаються і перевіряються. Якщо карти у правильній послідовності, то переможне очко присуджується гравцю, який останнім викладав картку. Але якщо в послідовності перебуває помилка, то перевіряючий нараховує 1 переможне очко собі. Замість спеціальних жетонів для підрахунку переможних очок використовуються ті самі карти-покажчики. Після перевірки картки йдуть на скидання. Гравець, який отримав карту-покажчик стає першим гравцем у новому раунді, і представляє учасникам нову карту з малюнком і нову карту-покажчик. Гра йде доти, доки один із гравців не збере у себе три карти-покажчики (3 переможні очки відповідно). "Illusion" – чудовий вибір для гри у дорозі. Завдяки простим правилам та динамічному ігровому процесу, ця гра відмінно себе показує на сімейних вечорах. І особливо гра порадує художників, чий досвідчений погляд звичний до багатоцвіття і вловлює найтонші півтони та переходи квітів.
Малійні Міста – красива і захоплююча сімейна стратегія, яка відразу ж після виходу була номінована на кілька престижних настільних премій, у тому числі На звання гри року Відчуйте себе мером невеликого містечка, де найменші мешканці лісу планують жити довго і щасливо! Ви керуєте крихітним містом у самому серці маленької країни. Це не гостинні землі, про які можна мріяти. Місця тут небагато, та й ресурсів обмаль – залишається лише хапатися за будь-які можливості. Ви маєте побудувати власне місто і зробити його самим процвітаючим у королівстві. І постарайтеся не витрачати ресурси даремно – це ще додасть вам клопоту! На початку гри ваше місто – лише порожній планшет, розділений на 16 клітин. Вам належить заповнювати його ресурсами, а вже з них будувати різні будівлі. Причому від партії до партії ці будинки змінюватимуться. Сьогодні ви можете побудувати ринок та абатство, а завтра замість них на вас чекають театр та каплиця – і кожна споруда приносить переможні очки трохи по-своєму. Кожен хід один з гравців отримує молот головного будівельника і називає тип ресурсу. Всі гравці зобов'язані взяти куб відповідного кольору та покласти його на одну з клітинок свого планшета. Ваше завдання – збирати ресурси у певні фігури, зображені на картах будівель, що лежать у центрі столу. Як тільки вам вдалося викласти таку фігуру, ви можете скинути всі витрачені ресурси та побудувати вибраний будинок – розмістити його фігурку на одній із задіяних клітин. Пам'ятайте, що будівлі мають різний ефект. Деякі вигідно будувати поруч, інші мають розташовуватися в кутах поля, треті можуть зберігати неугодні ресурси. Використовуйте властивості будівель з розумом – адже тільки так можна перемогти! Гра закінчується, коли жоден учасник не може викласти ресурс або побудувати будинок на своєму планшеті. Перемагає той, хто набере найбільше переможних очок. Здається, нічого складного: берете ресурси, які вам потрібні, збираєте з них візерунки і будуєте будівлі. Але не дайте простим правилам себе обдурити – це справжня стратегія, в якій є місце азарту, важкого вибору та навіть ударів у спину. Адже кожен хід ваш супротивник може вибрати ресурс, який вам абсолютно не потрібний! Доведеться розміщувати його на планшеті, даремно витрачаючи дорогоцінні вільні клітини і, можливо, отримуючи штраф наприкінці гри – якщо, звичайно, ви не придумаєте, як його позбутися. Оформлення Крихітних Міст також привертає увагу. Чарівні ілюстрації, що нагадують кадри з чарівних мультфільмів, більше сотні дерев'яних будиночків, які так приємно тримати в руках, – ndash; якість компонентів справді на висоті. А ще в Крихітні Міста можна грати практично будь-яким складом – від двох до шести. Можна навіть розкласти партію наодинці – для цього автор передбачив окремий соло-режим. Поєднання нескладних правил, витончених ігрових механік та чарівного оформлення робить гру захоплюючою як для дорослих, так і для дітей віком від 10 років.