"Баталія" дуельна карткова гра про протистояння воєначальників середньовіччя. Навіть рядовий склад збройних сил регулярно шліфує свої навички ратної справи в численних практичних навчаннях і теоретичних тестуваннях, але набагато більші вимоги пред'являються до командного складу збройних сил, адже від таких наділених владою військових лідерів залежать не тільки життя підопічних солдатів, а ще й долі. цілих країн, на випадок збройного зіткнення, але ведення військового конфлікту з точки зору тактики і стратегії, з точки зору математики складних багатофакторних моделей, аж ніяк не ноу-хау сучасності.З сивої давнини до нас доходять спогади імператорів Стародавнього Риму, мудрість Сун-Цзи та інші напрацювання наших предків у військовій майстерності.
Один з найважливіших аспектів битви – ndash; зіткнення сил на лінії фронту. Гравці розміщують у центрі столу дев'ять прапорів. Ці прапори не лише відзначають лінію фронту, а й служать маркерами тактичних точок, важливих місць, зміцнившись на яких солдати зможуть принести своїм командувачам перемогу. За прапори вам і доведеться боротися.
У рамках ходу активний гравець розігрує одну картку. Це або картка солдатів, або тактична карта. Після цього, гравець добирає карту з відповідної колоди, і передає хід опоненту.
У зіткненні за прапор перемагає той гравець, солдати якого змогли організувати побудову потужнішу і надійнішу, ніж бійці супротивника. Для цього кожен із гравців виставляє трьох солдатів. Як ми вже говорили, війна – це не безладне звалище, і борючись за прапори, солдати не біжать абияк, а твердо і впевнено рухаються у складі бойових формацій. Таку бойову формацію і складають три карти солдатів від кожного дуелянта.
Перемога дістанеться або гравцеві, чиї воїни взяли під контроль три розташовані поруч прапори, здійснюючи прорив крізь лінію оборони противника, або гравцю, який зміг у сутичках захопити п'ять прапорів, і тим самим привів свої сили до тактичної переваги на полі бою.
Зворотність війни і перебіг битви, крім солдатів і командирів, визначають також події, що трапляються у запалі битви. Для демонстрації таких подій і є тактичні карти. Приклади бойових побудов від сильних до слабких:
Клин. Три карти воїнів однієї масті (кольору) з цифровими значеннями в послідовному порядку.
Карі. Три карти з однаковим числовим значенням.
Колонна. Три карти однієї масті.
Фаланга. Три карти різних мастей у послідовному порядку.
Розсипний лад. Будь-яка комбінація карт, що не увійшла до вищеописаних формацій.
Спробуйте свої сили як воєначальник, разом з "Баталія". Зображення реальних типових бійців середньовіччя на картах радують око, ігровий процес простий, але дуже динамічний та змагальний. "Баталія" – чудовий приклад перетворення покеру, коли за цей покер береться іменитий ігроділ-настільник сучасності Райнер Кніція.
Купити гру Баталія у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
60 карт загонів
10 карт тактик
9 карт полів бою
2 карти пам'ятки
правила гри (завантажити)