Покинувши береги рідної Ірландії, племена кельтів після довгих поневірянь знаходять новий острів, придатний для заселення. і гори, луки та пустки зможуть гостинно прийняти всіх заморських гостей і нікого не залишити без щедрих дарів природи, але, на жаль, світ тісний, і ось уже клани починають проливати кров один одного то за одну, то за іншу область. вожді укласти між собою мир, чи війна йтиме доти, доки не переможе найсильніший?
Ініш (Inis) - нова чудова стратегія для 2-4 гравців, в якій учасники стануть вождями кельтських племен, які прагнуть захопити якомога більше земель і тим самим оголосити себе верховним королем. .
Виклавши стартові плитки поля, що символізують різні області земель (соляні печери, долина, ліс, кам'яне коло), гравці виставляють на них по дві мініатюри свого кольору, що символізують представників їх кланів.
Дії ж у грі Ініш виконуються за рахунок ігрових карток, які гравці отримують на початку гри шляхом драфта. Драфт – це особливий спосіб розподілу між гравцями карток. Отримавши по чотири карти, учасники таємно вибирають собі по одній і віддають сусідові зліва. Отримавши нові карти, вони знову відбирають одну і знову передають залишок. Розподіливши таким чином між собою всі карти, гравці ходять по черзі і розігрують по одній своїй карті, поки всі карти не будуть зіграні.
Карти дозволяють виставляти на полі нові фігурки кланів, переміщати їх з однієї області в іншу, додавати нові плитки ігрового поля. Коли в одній області гравець стає більше мініатюр, ніж решта, він стає вождем цих земель. Ставши вождем, гравець отримує картку бонусу цієї землі і може розіграти її подібно до інших своїх карт. Наприклад, область долини дозволяє додатково виставити одну фігурку клану.
Коли один клан стикається з іншим (обидва опиняються в одних і тих же землях), відбувається бій. Хоча гравці і змагаються за домінування над областями ігрового поля, бій у грі Inis не є nbsp; ключовою механікою і виконаний дуже просто: учасники бою по черзі позбавляють один одного або фігурки клану або карти з руки. Так триватиме, доки учасники не оголосять між собою перемир'я, або поки що в землях не залишаться фігурки лише одного клану.
Щоб з упевненістю володіти землями і захищати свої клани, гравець за допомогою деяких карт може побудувати цитадель - фішка цієї споруди виставляється на полі і потім, коли на гравця нападуть, він може "заховати " у цитаделі одну фігурку свого клану, захистивши її від атак.
Деякі карти дозволяють отримати особливу карту епосу, в якій представлені легендарні герої з давньокельтських оповідей (богатир Кухулін, красуня Дейрдре, бог Дагда та інші), що дають гравцеві особливі ефекти.
У грі Ініш гравець може виграти одним із трьох різних способів, так що незважаючи на обмежену кількість ігрових карт (17 карт дій) і доповнюють їх карт переваг областей та епосу, гравці можуть змінювати свій стиль гри та дотримуватися тієї стратегії, яка дозволить найшвидше виконати одну з трьох переможних умов.
Крім досить простої і захоплюючої механіки, гра Ініш також може похвалитися чудовими ілюстраціями на ігрових картах, спеціально виконаних у великому розмірі, щоб гравці могли насолодитися соковитими і контрастними малюнками, що майстерно передають дух стародавньої кельтської культури.
"
Купити гру Ініш (Ініс) (рос) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
18 фішок будівель (1 столиця
8 цитаделів
9 святилищ)
67 карт
16 тайлів місцевості
17 жетонів
48 мініатюр мешканців (по 12 штук 4 кольорів)
правила гри (завантажити)