Багаті арабські шейхи відвідали найпопулярнішу розвагу в спекотних пустелях Сходу - гонки на верблюдах. Де є гонки, там є і тоталізатор , і ось уже все роблять ставки, маючи намір зірвати великий куш.Величезні статки перетікають з однієї кишені в іншу.З кожним новим заїздом ставки зростають: переможці хочуть відігратися і повернути програне, а переможці вірять, що успіх на їхньому боці і хочуть отримати ще більше Пристрасті на трибунах киплять і плавлять пісок під ногами людей – кому посміхнеться фортуна цього разу?
Camel Up! - проста та азартна настільна гра, яка однаково добре підійде як для сімейного кола, так і для великої кампанії.
Гравці будуть у ролі шейхів робити ставки протягом гри на того чи іншого верблюда з метою отримати якомога більше грошей. Той гравець, який до кінця гри матиме найбільше монет, стане переможцем.
Верблюди, від яких залежить доля шейхів, переміщаються замкненою кільцевою трасою, поділеною на відрізки. Будь-який тоталізатор – це завжди випадковість, тому за рух верблюдів по полю відповідатиме король випадковостей у настільних іграх – шестигранний кубик. Кожен верблюд має відповідний кубик зі значенням від 1 до 3, який визначає, скільки відрізків переміститься верблюд.
У грі Camel Up! дизайнери дуже оригінально підійшли до вирішення способу кидка кубиків. У комплекті гри є піраміда, що складається з кількох картонних деталей. У зібраному стані вона представляє щось середнє між шкіряним стаканчиком і вежею для кубиків. Всі кубики складаються всередину піраміди, струшуються, і за допомогою спеціальної заслінки дістаються по одному протягом гри.
Є дві основні ставки: на верблюда, який першим перетне фінішну лінію, і на того, який буде останнім. Якщо гравець поставив на одного верблюда, але в ході гри явно видно, що він не буде ні першим, ні останнім – нічого страшного, можна зробити ставку повторно на будь-якого іншого – отримані гроші легко перекриють збиток від програних ставок. Кілька гравців можуть поставити на одного верблюда, тоді виграш отримує той, хто зробив ставку раніше за часом.
Крім основних ставок на фінал заїзду є ще проміжні ставки на кінець поточного раунду. Для цього гравцеві достатньо взяти карту ставки, яка відповідає кольору вибраного верблюда. Раунд закінчується, коли всі кубики будуть взяті з піраміди. Гравці підраховують прибуток або розлучаються з грошима, якщо їх ставка не зіграла, потім повертають усі кубики в піраміду і починають новий раунд з новими проміжними ставками і так поки що один з верблюдів не перетне фінішну межу.
Купити гру По верблюдах! (2-е видання) у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
Ігрове поле
картонна піраміда
5 фішок верблюдів
2 фішки цокнутих верблюдів
5 різнокольорових кубиків
сірий кубик
40 карт ставок
8 карт партнерства
20 квитків ставок
5 квитків на піраміди
8 тайлів глядачів
80 картонних монет
жетон першого гравця
правила гри (завантажити)
Це дитяча варіація лінійки гра "Аліас". Як і в інших подібних іграх, гравці, за принципом старої доброї "Корови", вгадують слово за пантоміми та підказками учасника, якому це слово загадали.На відміну від інших ігор серії "Аліас", тут слова на картках не тільки написані, але ще й зображені. Це чудовий факт, адже таке оформлення карток дозволить залучити до гри дітлахів, які тільки вчаться читати. У ході ігрової сесії діти навчаються пояснювати ті чи інші слова та поняття та розуміти пояснення інших гравців. Оскільки це дитяча версія гри, складних мудрих термінів у дусі "хламідомонади" ви тут не знайдете. "Аліас" – це командна забава, де гравці мають обмеження на час, але немає чіткого обмеження за кількістю самих учасників. Отже, що більше народу, то більше веселощів! Учасники діляться на дві команди, кожна команда вибирає фішку свого кольору, і в міру вгадування слів пересувають свої фішки ігровим полем. Кожне вгадане командою слово приносить переможні очки всій команді та рухає фішку на шкалі прогресу. "Аліас: Скажи інакше для дітей" – чудове придбання для сімейного дозвілля, адже за допомогою цієї нескладної, але дуже захоплюючої гри батьки зможуть у веселій та ненав'язливій формі навчати дітлахів.
Скільки разів у дитинстві батьки, особливо мами, казали нам: "поводься пристойно", "не будь свинею" І ми, звичайно, вели себе пристойно.Гра Юний Свінтус нарешті дозволить дітям в ігровій формі гарненько "посвинячити" Чому"посвинячити" Дуже просто - ігрова задумка гри Юний Свінтус не в тому , щоб самому виграти, хоча це теж дуже важливо, але головне, не дати перемогти іншим, використовуючи різні ігрові хитрощі. Юний Свінтус - дитяча версія мегапопулярної гри Свінтус, яка буде ідеальним подарунком для будь-кого дитини. Прості правила, динамічний та непередбачуваний ігровий процес, а головне милі ілюстрації свинок та поросят гарантовано захоплять дітей з перших хвилин гри. Так що там навіть дорослі можуть сміливо грати в Юний Свінтус, якщо немає під рукою "Дорослої" версії - комплектація та ігровий процес у цих двох ігор практично ідентична. Колода ігрових карт складається з двох типів: кольорові карти з різними числами та кольорові карти з різними свинцями, що змінюють ігровий процес. Перетасовувавши на початку гри колоду, гравці отримують по вісім карт, а одну карту обличчям вгору кладуть в центрі столу - це початок скидання. Потім, починаючи з першого гравця, учасники повинні розігрувати по одній карті, дотримуючись правила: розіграна карта повинна збігатися з верхньою картою скидання чи числом, чи кольором. Наприклад, якщо до вас гравець зіграв синю "Трійку",то ви можете розіграти або будь-яку синю карту, або "Трійку" будь-якого кольору. Якщо гравець не має жодної відповідної карти, він бере одну штрафну карту їхньої спільної колоди. Таким чином, розігруючи карти одну за одною, гравці позбавлятимуться карт на руці, а переможе той, хто першим позбавиться всіх своїх карт. Звичайно, просто стежити за квітами чи числами на картах немає ніякого задоволення, і тут вам допоможуть вже згадані карти свинок. Гравець замість числової карти може розіграти карту свинячого кольору і використовувати її унікальну властивість. Хрюшки в грі Юний Свінтус ну о-дуже колоритні: Захрапін змушує наступного гравця пропустити хід, Тихохрюн змусить всіх замовкнути, а тиша, що порушив, оштрафує двома картами з колоди, Хлопкопит швидкість реакції - учасники повинні якнайшвидше покласти руку на колоду, а той, хто виявиться найповільнішим, також отримає штрафні картки. З цими та іншими свинками не можна розслаблятися, але тримати п'ятачок за вітром та швидко реагувати на будь-який виклик! Коли учасники вже опанують основні правила гри Юний Свінтус, вони можуть її ускладнити, використовуючи спеціальні правила Перехоплення або Перекладу, вносячи ще більше взаємодії між гравцями.