Суші чи сусі? Говорити за звичкою чи користуватися офіційною системою транскрипції? Суперечки з цього приводу не вщухають і досі. А поки хтось сперечається, інші просто йдуть в японські ресторани і насолоджуються смаком екзотичної кухні, не морочачись подібними дрібницями. З грою Суші карти гравці самі зможуть скласти набори різних страв і порівняти, у кого вийде найбагатший асортимент. Головне не перестаратися, а то у всіх потечуть слинки і доведеться замовляти справжні страви, щоб утихомирити апетит, викликаний цією захоплюючою грою!
У грі Суші карти приготування японських страв починається з того, що карти перемішуються і лунають втемну гравцям. Кількість карток, що роздаються, залежить від кількості учасників, наприклад, при грі вчотирьох гравці отримують по 8 карток. Далі гравці обирають по одній карті, і одразу викладають її перед собою. Розігравши карту, решту передають сусідові зліва. Знову залишають одну, розігрують її і знову передають, так поки всі карти не будуть розподілені між гравцями. Цей принцип гри називається драфтом.
Мета гри Суші карти - зібрати з вибраних карт найбільш цінні комбінації, які приносять переможні очки. Основними делікатесами виступають такі карти: темпура (креветки в клярі), нігірі (рисові колобки з різними добавками: лосось, кальмар, омлет), маки (рисові рулетики з начинкою), сашимі (нарізані м'ясо риби) та пельмішки. Правила складання комбінацій карток для кожного типу карток різні. Наприклад, сашими приносять окуляри тільки якщо їх зібрано рівно три карти, а карти пельмішок приносять тим більше очок, чим більше їх у наборі (за 1 пельмень лише 1 очко, але за 5 - 15 очок!).
Також у грі присутні особливі карти паличок, які дозволяють розігрувати не одну, а дві карти, а також карти пудингу. Пудинг - страва нехарактерна для Японії, але ці карти потрібно додавати в своє меню. Якщо у гравця буде карток пудингу менше, ніж у всіх інших, він втратить 6 очок!
Ось і всі правила! Виклавши останню карту, гравці підраховують, наскільки вдалі комбінації вони склали зі своїх карт і скільки отримують переможних очок. Провівши таким чином три раунди, визначається переможець, який набере сумарно найбільше очок.
Гра Суші карти дуже проста в освоєнні і грати в неї можуть навіть діти! Також гра дуже компактна: ви можете сміливо брати її з собою будь-куди - гра не займе багато місця в багажі, а металева коробка захистить компоненти від будь-якого негативного впливу!
Купити гру Суші карти у Харкові та Україні можна, скориставшись «Купити в один клік», оформивши замовлення на сайті, написавши нам в Viber, в Телеграм або зателефонувавши за телефоном (050) 601-60-43.
108 карт
правила гри (завантажити).
Це дитяча варіація лінійки гра "Аліас". Як і в інших подібних іграх, гравці, за принципом старої доброї "Корови", вгадують слово за пантоміми та підказками учасника, якому це слово загадали.На відміну від інших ігор серії "Аліас", тут слова на картках не тільки написані, але ще й зображені. Це чудовий факт, адже таке оформлення карток дозволить залучити до гри дітлахів, які тільки вчаться читати. У ході ігрової сесії діти навчаються пояснювати ті чи інші слова та поняття та розуміти пояснення інших гравців. Оскільки це дитяча версія гри, складних мудрих термінів у дусі "хламідомонади" ви тут не знайдете. "Аліас" – це командна забава, де гравці мають обмеження на час, але немає чіткого обмеження за кількістю самих учасників. Отже, що більше народу, то більше веселощів! Учасники діляться на дві команди, кожна команда вибирає фішку свого кольору, і в міру вгадування слів пересувають свої фішки ігровим полем. Кожне вгадане командою слово приносить переможні очки всій команді та рухає фішку на шкалі прогресу. "Аліас: Скажи інакше для дітей" – чудове придбання для сімейного дозвілля, адже за допомогою цієї нескладної, але дуже захоплюючої гри батьки зможуть у веселій та ненав'язливій формі навчати дітлахів.