Якщо не знайшлася гра – це зовсім не біда! Кубик може натиснути і відшукати! Ось буває: ти затятий настільний гік, наполегливо стежиш за останніми новинками зі світу настільних ігор, захоплено дивишся репортажі з щорічної чотириденної міжнародної виставки-ярмарку настільних ігор Internationale Spiel сайт BoardGameGeek та бачиш її… Ту саму бажану коробку з останньою новинкою, яка вже прогриміла вибуховими емоціями гравців у всьому світі, а до України так і не встигла добратися. Або просто випадково натрапив десь на просторах інтернету на стару давно забуту всіма гру, яку дуже складно відшукати, але жах як хочеться пограти. Виникає питання: що ж робити? Куди тікати? Є відповідь: йдіть сюди, до нас в інтернет-магазин настільних ігор Кубик, де будь-яке ваше настільне бажання буде виконане як за помахом чарівної палички. Так-так, Кубик ще той чаклун! Спеціальна послуга "настільна гра на замовлення" для всіх, хто втратив надію, знайти заповітну настолочку переконає вас у тому, що хто шукає, той завжди знайде. У нас ви зможете замовити практично все що завгодно побажати вашій настільній душі. Традиційно почекати з моменту замовлення потрібно буде близько місяця, а якщо вам пощастить і шуканий "скарб" виявиться в наявності в офіційних дистриб'юторів в Україні, то загадане вами бажання здійсниться за 2-4 дні. І в найкоротший термін ви зможете розкласти на столі нові ігрові поля, відправити в бій найлютіші війська або вирушити на пошуки пригод у рідкісних виданнях настільних ігор. Спецслужбою на замовлення вже встигли скористатися більше 2000 наших відвідувачів, ніж залишилися незрівнянно задоволені! І ви також можете побалувати себе чи чимось новеньким, чи чимось раритетним! А щоб отримати бажану настільну гру, вам достатньо в коментарях замовлення вказати, яка гра, видання чи версія вас цікавить, а ми в свою чергу з вами зв'яжемося, щоб обговорити та уточнити деталі замовлення. Вас приємно здивують ціни та наші таємні здібності доставити і дати вам можливість придбати практично все з настільного світу! Ми виконаємо будь-яку вашу примху!
Ігри-філери
Настільні ігри-п'ятихвилинки
У вас дуже відповідальна зустріч з постачальниками, і ви настільки втомилися, що голова просто зовсім нічого не хоче думати. Випити кави - цього мало! Потрібне повне перезавантаження!
Яскраві та апетитні льодяники стануть справжньою їжею для розуму. Їх неможливо з'їсти, зате з їх допомогою можна відмінно натренувати мозок завданнями різної складності, які пропонує виробник у спеціальній брошурі. Гра представляє собою спеціальне поле з поглибленнями, на яке необхідно викласти яскраві фігурки з льодяників. Наявні виступи у горизонтальному та вертикальному напрямку додають грі додаткової складності. Головоломка призначена для дітей віком від 7 років, однак над нею може поламати голову навіть дорослий. Вона виконана у невеликому форматі та дуже мобільна, гру можна взяти з собою у дорогу або на відпочинок.
Red 7 - швидка та компактна гра, яку можна назвати сумішшю ігор Уно та Fluxx. У наборі гри Red 7 ви знайдете всього 49 ігрових карт семи кольорів з номіналами від 1 до 7. Така проста комплектація та швидкість партій (всього 10-15 хвилин) мають на увазі і простий ігровий процес, але автором гри виступає майстер настільних ігор Карл Чудик (Carl Chudyk), а це означає, що творець таких "мозгувальних" настілок, як Інновація та Імпульс, приготував для учасників нову непросту механіку, де доведеться напружити свої звивини. Хоча гра Red 7 є чисто абстрактною стратегією, де значення мають тільки числа та кольори карт, все ж її "легенда" має особливий художній вишук: карти, що розміщуються в центр столу, називаються полотном, яке змінюватиметься протягом гри, поповнюючись все новими і новими "мазками" - Різнокольоровими картами. Карти, розіграні гравцем у свою ігрову область, - це палітра, в якій завжди повинні бути потрібні фарби, щоб відповідати полотну в центрі столу. Всі ігрові карти мають старшинство за номіналом - сімка старше одиниці, і старшинством за кольором - червоний старше фіолетового. Родзинкою гри Red 7 є те, що карти кожного кольору несуть на собі унікальну вимогу до гравців. Ця умова діє, коли карта потрапляє на "полотно " у центрі столу. Наприклад, верхня карта полотна зелена, на якій зазначено: "найбільше парних карт" - це означає, що гравець, щоб залишитися у грі, повинен мати в "палітрі" такі карти, що відповідатимуть цій вимогі. Почавши "полотно" зі стартової карти першої умови, і роздавши кожному учаснику на руки по сім ігрових карт, гравці починають гру - кожен у свій хід може розіграти карту з руки у свою "палітру",щоб вона відповідала умові в центрі столу, або, якщо умова ніяк не буде виконуватися, змінити саму умову, поклавши нову карту в центр столу. Можна навіть зіграти карту і в "палітру" і на "полотно" - головне, щоб у результаті розіграшу гравець виконував умову, інакше він вибуває з гри. Таким чином, гравці будуть розігрувати карти, прагнучи або відповідати поточному завданню, або змінювати його, щоб йому відповідати. Всі, кому це не вдасться, будуть вибувати з гри і переможе у підсумку єдиний гравець, який залишився у грі! За бажання гравці можуть провести турнір, в якому переможцю раунду нараховуються переможні очки. У цьому випадку фінальним переможцем стане той, хто набере за серію раундів найбільше очок. Коли гравці опанують базові правила гри Red 7, вони можуть грати за ускладненими правилами, виконуючи додаткові дії при розіграші тих чи інших карт. PS У грі Red 7 присутні всі сім кольорів веселки, але, можливо, деякі з гравців можуть мати незручність у їх розпізнаванні. Щоб усі учасники могли на рівних грати в гру та не плутати кольори, автори на кожній карті вказали білим текстом її колір.
Перед вами українська локалізація асиметричного дуельного філера про суперництво шотландських кланів. Настільна гра Schotten Totten 2 вийшла у 2020 році. Це незалежне продовження гри Schotten Totten, яка, у свою чергу, є переоформленою версією знаменитого дуельного філера Баталія. Всі ці ігри розробив доктор математики Райнер Кніція. «Schotten Totten 2» - стратегічний дуельний філлер про облогу замку на складання карткових комбінацій («set collection») з елементами контролю територій («area control»). Один гравець командує армією облоги, а його опонент керує обороною замку. У противників асиметричні цілі та свої власні переможні умови. Учасники ходять по черзі, відправляючи своїх бійців на передову і посилюючи загони, що б'ються. Супротивники борються за 7 ділянок стіни. Атакуючий перемагає, якщо захоплює вже пошкоджену ділянку стіни або ушкоджує 4 ділянки. Той, хто обороняється, перемагає, коли вичерпується колода облоги. У свій хід гравець робить такі кроки: Відступає або жбурляє котел зі смолою (необов'язково). Атакуючий може скинути всі свої карти, викладені поруч із будь-якими ділянками стіни.Той, хто тримає оборону може шпурнути один із трьох жетонів котла зі смолою, скинувши найближчу карту ворожого загону навпроти обраної ділянки стіни. Грає 1 карту. Гравець викладає одну карту з руки зі свого боку стіни поруч із обраною ділянкою. На кожній плитці стіни вказана максимальна кількість карток, які можуть лежати біля неї з одного боку. Карта з силою "0" вибиває карту "11" того ж кольору з іншого боку стіни, а карта "11", відповідно, "0" того ж кольору. Бере 1 картку на руку з колоди. Оголошує захоплення (необов'язково, лише атакуючий гравець). Досвідчені гравці можуть використати карти тактики, що розширюють стратегічні можливості. Колода карт тактики кладеться поруч із колодою облоги. У свій хід гравець грає або карту тактики, або карту облоги. Коли він бере картку, він вирішує, з якої саме колоди взяти цю карту. Карти тактики дозволяють вибирати колір і силу карти, переміщати викладені карти, скидати або переманювати на свій бік карти супротивника, використовувати картки зі скидання, обмінюватись картами на руках. і тому подібне. Schotten Totten 2: Облога – це чудова тактична стратегія, яка порадує всіх шанувальників математичних ігор.
Ощущаете дрожь в руках? Подозреваете, что в последнее время у вас немного расшатались нервы? Не волнуйтесь! Лекарство прямо перед вами! Лечебный эффект настольной игры «Башня» очевиден! Если вы немедленно не превратите свои руки в сверхточные манипуляторы, а пошаливающие нервы в стальные канаты – вам ни за что не одержать победы в этой увлекательной и азартной игре! Итак, что же мы имеем? Казалось бы малость: башню, построенную из 48 аккуратных деревянных брусочков и книжку с правилами. Что тут может быть интересного, спросите вы? А теперь попробуйте собрать веселую компанию и постарайтесь по очереди вытаскивать один брусок из любого места башни (кроме верхнего слоя) и перемещать его на верхний ряд. Но только так, чтобы башня не упала! Что снова не получилось? Чувствуете, как просыпается азарт? Все верно! Именно этого мы и добивались! Верной вам руки и приятного времяпрепровождения! На заметку родителям, несмотря на всю простоту и несерьезность игрового процесса, самые маленькие игроки в незаметно для себя будут развивать мелкую моторику, пространственное воображение, точность действий, аккуратность и логическое мышление. Все эти качества необходимо использовать во время игры.
Блокус в дорогу - один з варіантів знаменитої гри. Компактні розміри, якісне виконання і можливість зберегти партію роблять Blokus to Go вашим ідеальним супутником у будь-якій подорожі. Соперники розміщують на ігровій дошці всі можливі фігури із запасу. Партія триває, поки хоч один гравець може розташувати на полі свою фігуру. Наприкінці партії підраховується кількість квадратів, що входять до складу всіх фігур, що залишилися в запасі гравця. Це – негативні (штрафні) окуляри. Кожен гравець, який розмістив на полі всі фігури, отримує 15 очок переможців і ще 5, якщо останнім був викладений одиночний квадрат. Підсумкова сума визначить переможця. А в іншому, це все той же чудовий "Блокус" - володар 26 ігрових премій з усього світу і є абсолютним рекордсменом серед настільних ігор з цим показником. Так що, приємної вам дороги та цікавої гри!
Blokus - популярна абстрактно-логічна гра, яка підійде для будь-якої компанії. В основному хітові логічні ігри (Го, Вулик, Шматочки) призначені для двох гравців, тобто проходять у дуельному режимі. Цю версію гри Блокус можуть грати двоє , для гри вчотирьох - є звичайна версія Блокусу.Ключова механіка гри – заповнення порожнього ігрового поля фігурами різної форми. Ігрові елементи, якими заповнюється поле, дуже схожі на фігури з гри Тетріс. Кожен елемент складається з декількох однакових "Квадратиків", об'єднаних як у прості фігури, що нагадують літери S, T, M, L, I, так і складніші багатогранники. Кожен гравець отримує 21 фігуру вибраного кольору і на своєму першому ході кладе одну фішку у свій кут ігрового поля. Гравці ходять по черзі, і кожен повинен розіграти одну будь-яку фігуру зі свого запасу, при цьому дотримуючись головного правила - кожна наступна викладена фігура має стикатися з будь-якою іншою фігурою того ж кольору лише кутом, але не гранню. Гра Blokus може похвалитися десятком нагород, серед яких знаходиться найпочесніша - Mensa Select. Організація Mensa складається з людей з найвищим на планеті рівнем інтелекту і щороку присуджує нагороди головоломним іграм, які найбільш оригінально та ефективно розвивають у людей логічне та абстрактне мислення. Правила гри Блокус дуже прості, тому гра підійде не тільки для дорослої аудиторії, що змагається в "іграх розуму",але й для дітей, розвиваючи з раннього віку їх мислення та логіку . Тиха і неконфліктна гра, Блокус є однією з найкращих сімейних ігор, за якою учасники різного віку можуть провести чимало захоплюючих годинників! Увага! Коробка може відрізнятися від зображеної на фото.
У кожному маленькому кошеняті Від хвоста до самої чубчика Є двісті грам вибухівки Або навіть півкіло! Вибухові кошенята - мегакрута і весела карткова гра для компанії, що буквально підірвала краудфандинговий майданчик Kickstarter за кількістю покупців (ну, вибухові кошенята тільки і вміють, що підривати :)) Гра повністю виправдала очікування - геть милих великооких котиків як, наприклад, у грі Котяча лапка - вони вже весь інтернет заполонили! Фанати настілок визнають лише вибухи, лише брутальність! Ігровий процес дуже простий: гравці отримують на початку по п'ять карт і ходять по черзі, розігруючи скільки завгодно карт з руки і добираючи одну з колоди. А що це за карти? Найстрашніша карта, з якою не хоче зустрітися жоден гравець - це і є карта кошенят, що вибухають. Як тільки гравець витягує таку карту і в нього немає карт, які дозволяють врятуватися від цих монстрів, таймер якого вже показує останню секунду до вибуху, ці пушистики роблять свою чорну справу і гравець вибуває з гри. Уникнути гіркої долі можна різними способами: карта "знешкодити" повністю ігнорує вибухову силу кошеня, деякі карти дозволяють пропустити хід, деякі дають можливість переглянути три верхні карти колоди, забрати карту у суперника та інше. Коли гравці опанують правила гри, вони зможуть використовувати особливі комбо (дві однакові карти, три однакові карти), що дають особливі переваги гравцеві. Переможцем стає гравець, який залишився єдиним, хто вижив від зустрічей з вибуховими кошенятами.
Вибухові кошенята: Розривне кошеня - невелике доповнення з 20 нових карт, яке можна змішувати з будь-якою базовою грою серії Exploding Kittens. Нові картки збільшують кількість учасників до 6 осіб, а спеціальний "Конус ганьби" наочно вкаже напрямок ходу за столом ! Увага! Для гри потрібна базова гра Вибухові кошенята (блудна версія) або Вибухові кошенята (вибухова версія).
Вибухові кошенята: Розривне кошеня - невелике доповнення з 20 нових карт, яке можна змішувати з будь-якою базовою грою серії Exploding Kittens. Нові картки збільшують кількість учасників до 6 осіб, а спеціальний "Конус ганьби" наочно вкаже напрямок ходу за столом ! Увага! Для гри потрібна базова гра Вибухові котята. Розпусна Версія або Вибухові котята.
Ганеша (Ganesha): магічна мандала гравцям щастям дана! Цікава та красива релігійна культура Індії настільки вразила автора настільних ігор Берсерк та Млин. Затишні історії – Максима Істоміна, що під час подорожі його відвідала чудова ідея створити черговий шедевр. Таким і виявилася настільна гра Ганеша (Ganesha), яка повністю присвячена індуїстському богу мудрості та благополуччя, а також названа його ім'ям. Хочете отримати на найближчий рік благословення одного з найшанованіших і найвідоміших божеств Індії? Тоді відвідайте свято, присвячене йому, а на вівтарі у священному храмі прикрасьте різноманітним коштовним камінням стародавню магічну мандалу. Якщо ви зробите це краще за інших гравців, отримайте благословення та удачу у багатьох справах. Розсип каменів бога обдаруй, благополуччя у відповідь отримай! Настільна гра Ганеша – неймовірно красивий сімейний абстракт з простими та зрозумілими правилами. Гравцям, яких може бути від 2 до 4, належить видобувати каміння на вівтарі божества і викладати їх на мандалу. При цьому ви можете вибудувати власну стратегію і відразу ж розмістити отриманий камінь на мандалі, або відкласти його до найкращих часів на персональний планшет. Тому, викладаючи каміння на планшеті або на мандалу, не забувайте стежити за діями суперників і грамотно розподіляти цінні дари. Граючи в Ганешу, ви почнете отримувати і естетичне, і візуальне, і тактильне, і ігрове задоволення відразу ж з першої секунди після відкриття коробки. Розмірний, але в той же час динамічний ігровий процес супроводжують яскраві яскраві компоненти, які виконані у високій якості. Все це зберігається в зручному органайзері, а унікальне каміння, граючи в променях сонця або навіть при штучному освітленні, створюють неймовірне видовище. Гравці ходять по черзі, намагаючись перенести камені з вівтаря на свої скарбниці або мандалу з найбільш успішним результатом, щоб отримати якнайбільше переможних очок. При цьому майте на увазі, що за кожен колір камінчика ви отримуватимете абсолютно різну кількість очок. Камінці повинні розміщуватися на мандалі в наступному порядку. Перший камінь займає початковий осередок, а всі інші розміщуються в порядку руху годинникової стрілки. Після кожного третього раунду камені з вівтаря скидаються в мішечок, а на вівтар викладаються нові. Як тільки пройде певна кількість раундів (залежить від кількості гравців), настає фінальна стадія гри, коли гравцям дозволено лише відправляти на мандалу по одному за раз камені зі своїх планшетів. Також ви можете урізноманітнити гру, використовуючи іншу сторону мандали, або ж додавши міні-доповнення з жетонами спецій. Останні потрібно буде розміщувати в осередках вівтаря та активувати їх властивості при отриманні каменю. Ганеша: захоплюючий абстракт для всієї родини Настільна гра Ганеша зробить ваше дозвілля ідеальним, а сімейні вечори або відпочинок з друзями наповнить теплотою та легкістю загального проведення часу. Можливість регулювати складність партій та підвищена реграбельність надають грі ще більше захоплюючості, а чудові компоненти роблять її неймовірно привабливою для гравців будь-якого віку, уподобань та ігрового досвіду. Купити настільну гру Ганеша варто шанувальникам абстрактних стратегій за нереальну красу, поєднану з простими правилами та легкою механікою. До того ж настілка може стати чудовим подарунком для коханих та рідних і неодмінно прикрасить вашу колекцію настільних ігор. Якщо вас приваблюють незвичайні компоненти своїми переливами кольору, світла та фарб, а також задумливі неповторні партії, рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Саграда та Азул. Прикрашайте світ своїми рішеннями та діями!
Гембло (Gemblo): стильний абстракт – суперництва азарт! Неоціненна користь абстрактних настільних ігор полягає в тісному поєднанні логічної складової з духом суперництва. Багато настолок цього жанру існують десятки років і досі залишаються на піку популярності. При цьому деякі з них проходять через перевидання та випуски різних версій, не втрачаючи при цьому своєї суті, а лише проходячи трансформацію в оформленні, завдяки чому стають ще привабливішими та привабливішими. Однією з таких настільних ігор є Гембло (Gemblo), яка з'явилася в 2003 році і в рейтингу сайту BoardGameGeek входить до ТОП-100 абстрактних ігор з усього світу. Автором гри став корейський геймдизайнер Джастін О, який зробив особливістю гри використання шестикутної форми ігрового поля та інших дрібних деталей. В результаті гравці можуть реалізувати необмежену кількість можливостей, щоб заблокувати суперника і будь-якої миті повернути хід партії в іншому напрямку. Позбудься всіх своїх фішок, або ряд за рядом на тебе чекає нагорода Настільна гра Гембло підходить для 2-6 гравців від 6 років і не вимагає на партію багато часу. Хвилин 20 вам вистачить. При цьому прості правила та захоплюючий ігровий процес у дусі суперництва швидко занурить вас у логічні роздуми та азарт із бажанням зайняти якнайшвидше доступний простір на полі. Перед початком гри кожен з учасників отримує по 18 фішок обраного кольору. Ці фішки представляють з'єднані між собою шестикутники у різні фігури. Деякі складаються з кількох шестигранників, деякі містять у собі їх по п'ять. Тепер же завдання гравців: викладати на ігровому полі отримані фігури, щоб позбутися їх всіх або, принаймні, більшої частини. Інакше після закінчення партії ви отримаєте штрафні очки за кожен шестикутник у не викладеній фігурі. Викладаючи фішки, потрібно діяти за такими правилами: фігурки повинні викладатися в ряд; фішки повинні бути виставлені не поряд, а через одну незайняту лінію; коли в потрібному ряду знаходиться фішка суперника, ви зможете викласти свою з урахуванням певних обмежень. Оскільки фішки мають різну форму, при їх викладці вам потрібно буде ретельно обмірковувати: яку з них краще вибрати, чи увійде наступна через один ряд, чи завадить вам суперник і зможете ви відразу ж викласти всі свої довгі фігурки? Переможцем стане гравець, який встиг викласти всі свої фішки раніше за інших. Гембло: дій ефективно та розумно Настільна гра Гембло – це унікальний абстракт, на якому можна проводити справжнісінькі логічні турніри. Поряд із простотою ігрового процесу з кожним наступним кроком напруга та азарт між гравцями зростатиме. При цьому ви отримаєте справжню насолоду як від ігрового процесу, так і естетичну насолоду від чудових барвистих компонентів. Під час партій гравці, особливо дітлахи, розвиватимуть стратегічне та просторове мислення, логіку, увагу, дрібну моторику, посидючість. Купити настільну гру Гембло варто за її унікальний дизайн, глибину стратегії, наявність нестандартних ситуацій, передбачити які просто неможливо, а також за неоціненну користь для мозкової активності. Любителям абстрактів також рекомендуємо звернути увагу на настільні ігри Алі Баба (Ali Baba) та Блокус (Blokus). Грайте в красиві та розумні настолки!
Відчуваєте тремтіння в руках? Підозрюєте, що останнім часом у вас трохи розхиталися нерви? Не хвилюйтеся! Ліки прямо перед вами! Лікувальний ефект настільної гри «Вежа (Дженга, Джанга)» очевидний! Якщо ви негайно не перетворите свої руки в надточні маніпулятори, а нерви в сталеві канати - вам ні за що не здобути перемоги в цій захоплюючій і азартній грі! Цікаво також і походження назви гри. Jenga (Дженга) - слово з мови суахілі і означає повеливе нахилення від слова «будувати» - погодьтеся, у оригінальної гри має бути і оригінальна назва. Всі ми в дитинстві любили будувати вежі з кубиків - ось так спостережливе око автора гри зміг з простого дитячого заняття створити гру, яка буде популярна у всьому світі. Отже, що ж ми маємо? Здавалося б малість: вежу, побудовану з 51 акуратного дерев'яного брусочка. Що тут може бути цікавого, запитаєте ви? А тепер спробуйте зібрати веселу компанію і постарайтеся по черзі витягати один брусок з будь-якого місця вежі (крім верхнього шару) і переміщати його на верхній ряд. Але тільки так, щоб вежа не впала! Що знову не вийшло? Відчуваєте, як прокидається азарт? Все вірно! Саме цього ми й домагалися! Вірної вам руки і приємного проведення часу! На замітку батькам, незважаючи на всю простоту і несерйозність ігрового процесу, найменші гравці в непомітно для себе будуть розвивати дрібну моторику, просторову уяву, точність дій, акуратність і логічне мислення. Всі ці якості необхідно використовувати під час гри. Кожен з брусочків має розміри 45х30х133 мм, а їх сумарна вага становить 4,5 кг. Висота вежі у зборі 51 см. Звичайно, щоб носити таку важку гру потрібно щось більше, ніж просто коробка. У даному наборі Дженга йде в спеціальному рюкзаку. Увага! Колір сумки може відрізнятися від представленого на сайті!
Відчуваєте тремтіння в руках? Підозрюєте, що останнім часом у вас трохи розхиталися нерви? Не хвилюйтеся! Ліки прямо перед вами! Лікувальний ефект настільної гри «Вежа (Дженга, Джанга)» очевидний! Якщо ви негайно не перетворите свої руки в надточні маніпулятори, а нерви в сталеві канати - вам ні за що не здобути перемоги в цій захоплюючій і азартній грі! Цікаво також і походження назви гри. Jenga (Дженга) - слово з мови суахілі і означає повеливе нахилення від слова «будувати» - погодьтеся, у оригінальної гри має бути і оригінальна назва. Всі ми в дитинстві любили будувати вежі з кубиків - ось так спостережливе око автора гри зміг з простого дитячого заняття створити гру, яка буде популярна у всьому світі. Отже, що ж ми маємо? Здавалося б малість: вежу, побудовану з 51 акуратного дерев'яного брусочка. Що тут може бути цікавого, запитаєте ви? А тепер спробуйте зібрати веселу компанію і постарайтеся по черзі витягати один брусок з будь-якого місця вежі (крім верхнього шару) і переміщати його на верхній ряд. Але тільки так, щоб вежа не впала! Що знову не вийшло? Відчуваєте, як прокидається азарт? Все вірно! Саме цього ми й домагалися! Вірної вам руки і приємного проведення часу! На замітку батькам, незважаючи на всю простоту і несерйозність ігрового процесу, найменші гравці в непомітно для себе будуть розвивати дрібну моторику, просторову уяву, точність дій, акуратність і логічне мислення. Всі ці якості необхідно використовувати під час гри. Кожен з брусочків має розміри 45х30х133 мм, а їх сумарна вага становить 7,5 кг. Висота вежі у зборі 51 см. Звичайно, щоб носити таку важку гру потрібно щось більше, ніж просто коробка. У даному наборі Дженга йде в спеціальному рюкзаку. Увага! Колір сумки може відрізнятися від представленого на сайті!
Гриб'ОК (Грибок) - проста і захоплююча сімейна гра, в яку із задоволенням гратимуть і діти та дорослі. ігри виходять на "Тихе полювання", де будуть збирати різні їстівні гриби.Більше грибів - більше переможних очок, але будьте обережні - серед лисичок і опеньків можуть потрапити небезпечні та отруйні мухомори! Гра починається з того, що гравці викладають у ряд карти кошиків, в які гравці будуть складати знайдені гриби. Всі кошики мають різний об'єм, у найменшу поміститься лише три грибочки, а у велику одинадцять. Кошики є спільними, тобто в один і той самий кошик гриби можуть складати різні гравці. Гравці отримують по 5 випадкових карт з ігрової колоди і починають гру. Учасники ходять по черзі і кожен у свій хід має зіграти одну карту грибів. Цю карту можна помістити на будь-яку незаповнену карту кошика. Складати грибочки в кошик треба акуратно, рівним стовпчиком, щоб будь-який учасник міг швидко підрахувати їхню кількість. Як тільки один з гравців доверху заповнює одну з кошиків, він забирає її собі. Скільки грибів у ній вмістилося, стільки переможних очок отримає гравець наприкінці гри. Оскільки кошики наповнюються з різною швидкістю, гравець має дві основні тактики - наповнити побільше маленьких кошиків, або приділити всю увагу одному, але великому. У грі Грибок також передбачено багато взаємодії між гравцями. Якщо ви бачите, що на наступному ходу хтось із конкурентів отримає кошик, можна в нього кинути карту отруйного мухомора, яка зніме з власника кошика 5 переможних очок. На цей не зовсім чесний вчинок є протидія – в ігровій колоді є карти тварин, які допоможуть вам у збиранні грибів. Білочка може викинути з кошика шкідливий мухомор, їжачок перекладає карту гриба з одного кошика в інший, хоробрий заєць може стягнути карти з рук ваших суперників, а вірний пес докладе в кошик після вас ще одну карту грибів. Коли всі кошики розібрані, гра завершується і гравці підраховують переможні очки. Гравець, який здобув найбільше переможних очок, стає переможцем!
Гра "Та, забий" підійде для будь-якої компанії — вона проста та розвиває корисні механізми захисту психіки. Правила гри практично не відрізняються від звичайного "дурня" та "UNO" : у колоді з 58-х гральних карт, 48 карт зображають проблеми різного ступеня серйозності. Чотири «масті» проблеми: у відносинах, побутові, фінансові та проблеми зі здоров'ям. І дві карти-джокери "Та, забий", які б'ють будь-які проблеми. Завдання гравця - викинути з голови та рук усі свої проблеми. Гра чудово підходить у подарунок в дорогу, у похід, у скрутну хвилину, та й просто так. Ця гра допоможе з усмішкою реагувати на дійсність і підбадьорить будь-які посиденьки. В ігровій формі учасники справлятимуться з неприємностями, підкидатимуть свої проблеми сусідам, вигадуватимуть із поєднань проблем смішні сценарії, обговорюватимуть, обмінюватимуться кумедними історіями — і все це граючи! Регулярне застосування культивує здоровий пофігізм та знижує загальний рівень стресу.